Reklam

                  Markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak ister misiniz?

Araştırma Durağı, okuyuculara merak ettiği konularda bilgilendirici içerik sunma ve bunun yanında çeşitli ürünleri inceleyerek okuyuculara fayda sağlama amacıyla kurulmuştur. Bilim ve Teknoloji, Eğitim, Kültür-Sanat, ve Yaşam adı altında dört ana kategoriden oluşan Araştırma Durağı, her geçen gün kendini geliştirmekte ve üst sıralar için çalışmaktadır.

Sitemizde, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz?

Sosyal Medya

Araştırma Durağı, kısa zamanda sosyal mecralarda toplam 4000+ takipçi kitlesine ulaşmıştır. Sitemiz bünyesinde bulunan bu hesaplar sayesinde ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı için bizimle iş birliği yapabilirsiniz.

Tanıtım Yazıları

Sitemizde, ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında tanıtım yazılarınızı paylaşabilirsiniz. Tanıtım yazılarınızda en fazla 2 adet link çıkışı yapılabilir ve en az 500 kelime olması gerekmektedir. Aynı zamanda Araştırma Durağı olarak yazıları sizin için yazabiliriz.

Banner Reklam

Sitenizin/Firmanızın reklamını sitemizde bir aylık olarak yayınlayabilirsiniz. İlk seferde bir aylık olan bu süre, isterseniz iki aylık şekilde devam edebilir. Aynı zamanda direkt olarak iki aylık anlaşma yapmak isteyenlere bir ay hediye vermekteyiz.

Viral Reklam

Bu yöntemi şimdilik sadece sosyal mecralarda kullanmaktayız. Eğer isterseniz sosyal medya reklamlarının içine dahil edebilirsiniz.

Backlink Anlaşması

Backlink, SEO açısından oldukça güçlü bir unsurdur. Bu yüzden, sitelerin arama motorları sonuçlarında yükselmek ve daha fazla ziyaretçi almak adına kaliteli sitelerle backlink anlaşması yaparak kullandığı bir yöntemdir.

Satış Ortaklığı

Kaliteli bir ürününüz mü var? Bu ürünü sitemizde pazarlamak mı istiyorsunuz? Tabiki yapabilrisiniz, nasıl mı? Öncelikle ürünü bize gönderiyorsunuz, biz inceledikten ve değerli okuyucularımıza uygun olup olmadığını araştırıyoruz. Daha sonra şartlar iki taraf için uygun olduğunda anlaşma yapıyoruz.